انجام تمام مراحل آموزش زبان،

از تعيين سطح تا برگزاری كلاس به صورت آنلاين

و مجازی، با بهترين كيفيت و بدون قطعی

آموزش زبان عمومی

Today a READER

Tomarrow a LEADER

If you can DREAM it , you can DO it

آموزش ویژه نوجوانان

آموزش ویژه کودکان

جهت اطلاع از شرايط ثبت نام و تنظيم وقت تعيين سطح با موسسه تماس حاصل فرماييد .

پشتیبانی آموزشی

یادگیری زبان فرآیندی زمان بر و مستلزم تمرین ، ممارست و پیگیری می باشد . به منظور موثر واقع شدن روند یادگیری ، پشتیبانان و مشاوران آموزشی ما ، در طول یک ترم آموزشی ، میزان پیشرفت زبان آموزان را رصد کرده و نقاط ضعف و قوتشان را در طی  جلسات بازخورد اعلام می کنند .

ثبت نام

ثبت نام در موسسه زبان طنین ، به صورت حضوری و پس از مصاحبه تعیین سطح ، از طریق ثبت در سیستم اتوماسیون موسسه صورت می گیرد . پس از انجام مصاحبه ی تعیین سطح و تشخیص سطح دانش زبان ، دانشجویان می توانند در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی قابل ارائه ثبت نام کنند .

مشاوره و تعیین سطح

بدون شک ، اولین گام در شروع یادگیری زبان ،  تشخیص دقیق و اصولی دانش زبانی دانشجویان است . مشاوران آموزشی موسسه   طنین ، با سنجش دقیق چهار مهارت اصلی زبان (Reading , Writing , Listening , Speaking )  در جلسه مصاحبه تعیین سطح ، آماده ی ارائه موثرترین و کارآمدترین شیوه ها و برنامه های آموزشی به علاقمندادن هستند.

مشاوران طنین با لبخند پذیرای شما هستند

آموزش زبان دوم ، برای اکثرافراد تبدیل به الزامی اجتناب ناپذیر شده است . انتخاب شدن زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی ، باعث افزایش تعداد یادگیرندگان این زبان شده است .بسیاری از افراد ، اهمیت یادگیری انگلیسی را درک کرده و برای آموزش و تقویت آن به کلاس ها و موسسات آموزش زبان مراجعه می کنند .
در این میان ، کلاس ها و دوره های خصوصی و نیمه خصوصی موسسه زبان طنین ، با ایجاد محیطی آرام و شاد و باتشخیص درست و دقیق سطح زبان آموزان ، فرایند آموزش و یادگیری را تسریع و موثر می کند.
از سوی دیگرنیاز و اهداف زبان آموزان نیز متفاوت می باشد . اهدافی از قبیل انجام مکاتبات بازرگانی ، فعالیت در مشاغل گوناگون ، و همچنین مهاجرت از مهم ترین و رایج ترین دلایل یادگیری زبان انگلیسی می باشد . مشاوران و اساتید طنین ، با در نظر گرفتن نیاز آموزشی افراد ، پروسه ی یادگیری و رسیدن به هدف مورد نظر را سریع تر و مفیدتر می کنند.

به ما اعتماد کنید

در بسیاری ازمحیط های آموزشی ، تعداد زیاد ثبت نام کنندگان در یک کلاس ، باعث ایجاد ازدحام و عدم تمرکز می شود. موسسه طنین برای رفع این مشکل ، کلاس های خود رابه دو شکل خصوصی (1 الی 2 نفره) و نیمه خصوصی (3 الی 6 نفره) برگزار می کند . این امرباعث تمرکزبیشتر استاد و دانشجو می شود . به طوری که فرصت صحبت کردن و حل تمرین به تمامی افراد حاضر در یک کلاس به طور مساوی داده می شود.همچنین ، تدریس بهترین ، به روزترین وغنی ترین کتب و محتوای آموزشی از دیگر دلایل اعتماد شما به طنین  می باشد .

Today12
Yesterday43
This week55
This month55
Total108472

Who Is Online

5
Online

2024-05-22
خیابان شیراز جنوبی ، خیابان آقا علی خانی ، خیابان گلستان ،
مجتمع اداری گلستان ، طبقه سوم ، واحد 303
15 54 62 88 (21) 98+
77 53 62 88 (21) 98+
info@taningoftar.com
taningoftar@yahoo.com
@tanin_goftar
© 2024 تمامی حقوق برای آموزشگاه طنین گفتار محفوظ است.
Copyright © 2024 Taningoftar All Rights Reserved